Poprzedni bieg byków Bitcoinów wkrótce powróci.

Bitcoin doświadczył tego, co najlepiej byłoby opisać jako jeden z najlepszych czasów na rynku po tym, jak jego cena przesunęła się z około 10.000 dolarów regionu do umieszczenia nowej ceny około 12.000 dolarów marki.

Wraz z nowym imponującym ruchem w ciągu kilku dni, analitycy zajęli się przyszłością monety. Według kilku z nich, Bitcoin Bull Run daje im nadzieję, że moneta dotknie swojej niezmiennie wysokiej postaci.

Według jednego z traderów, trzy kluczowe średnie kroczące będą miały tendencję wzrostową na tygodniowym wykresie.

RelatedPosts

  • Cena Bitcoinów zbliża się do $11400, a zwyżka do $14000?
  • Cena Bitcoinów wzrasta powyżej 11.000 dolarów, gdy dolar słabnie.
  • Cena Bitcoinów wzrasta powyżej 11160 dolarów, czego można się spodziewać?
  • Bitcoin wieloryb porusza się $156M jak cena narusza poziom $11k.

Poprzedni bieg byków Bitcoinów ma wrócić 1

Przeciętna tendencja wzrostowa pokazuje, że Bitcoin ma potencjał do większego skoku.
Mówiąc po raz ostatni o tym, że te kluczowe średnie kroczące wykazywały tendencję wzrostową, analityk zwrócił szczególną uwagę na przebieg hossy w 2012 i 2013 roku, a także w 2016 roku. Idąc dalej, analityk powiedział, że jeśli historia ma się powtórzyć, to bieg byków Bitcoin Trader będzie trwał dłużej niż rok.

Co więcej, jeśli wybieg byka się powtórzył, Bitcoin byłby w stanie opublikować nowy rekord wszech czasów, który zastąpiłby poprzedni. Innym czynnikiem, który pokazuje, że Bitcoin ma zamiar dokonać ogromnego skoku jest termin „super trend“, który właśnie pokazał zielony po raz pierwszy od około roku.

Analitycy twierdzą, że byk Bitcoin nie jest kompletny, jeśli cena nie dotyka wszechobecnego haju.
Nawet jeśli Bitcoin kieruje się właściwym kursem, aby uczynić go wielkim w branży kryptograficznej, niedźwiedzie wciąż nie są przekonane o nadchodzącym wybuchu.

Według wysokiego rangą urzędnika w Euro Pacific Capital, Petera Schiffa, panowanie Bitcoin’a na szczycie trendu 10.000 dolarów może nie potrwać długo. Wskazując na poprzednie trendy, Bitcoin nie zdołał się przebić, a z każdą porażką przychodzi spadek cen.

Dwa główne razy, że Bitcoin wzrósł powyżej oporu w poprzednich latach widziałem go drastycznie spadły, a ostatni raz zdarzyło się to w tym roku, Bitcoin spadł o 15%, Peter Schiff powiedział.

Inni powiedzieli, że nie są jeszcze przekonani, że Bitcoin run byka jest tutaj, ponieważ moneta nie dotknęła jeszcze wszech czasów wysoka liczba 14.000 dolarów.